Contact

Algemene aangelegenheden

Contact foto

Yfke Smit (Voorzitter)

Tel.: +31 6 41 37 64 50

Mail: voorzitter@svsticky.nl

Post en algemene communicatie

Contact foto

Lukas Stemerdink (Secretaris)

Tel.: +31 6 43 25 19 54

Mail: secretaris@svsticky.nl

Financiële aangelegenheden

Contact foto

Jelte van den Akker (Penningmeester)

Tel.: +31 6 14 12 50 96

Mail: penningmeester@svsticky.nl

Interne aangelegenheden

Contact foto

Ive van Engelen (Commissaris Intern)

Tel.: +31 6 14 39 35 70

Mail: intern@svsticky.nl

Partners en sponsoren

Contact foto

Siwert de Jong (Commissaris Extern)

Tel.: +31 6 11 18 02 66

Mail: extern@svsticky.nl

Onderwijs

Contact foto

Luc Blankestijn (Commissaris Onderwijs)

Tel.: +31 6 43 01 92 58

Mail: onderwijs@svsticky.nl

Bezoekadres

Buys Ballot Gebouw
Kamer 2.81
Princetonplein 5
3584 CC UTRECHT

Postadres

Studievereniging Sticky
Princetonplein 5
3584 CC UTRECHT

Gegevens

IBAN: NL61INGB0002877106
BTW: NL-8173.55.303.B01
KVK: 30220729, UTRECHT