Kom bij het Netcompany Talent Network!

2023-01-16

Netcompany Talent Network


Heb je zin in een onvergetelijke reis naar Denemarken met andere toegewijde IT-studenten? Solliciteer dan voor jouw plek bij het Netcompany Talent Network!

Het Netcompany Talent Network is een jaarlijkse traditie en brengt de IT-talenten van morgen samen onder één dak. Het is een van de meest prestigieuze studentenevenementen in Noord-Europa, met studenten uit Denemarken, Zweden, het Verenigd Koninkrijk en Nederland! Het biedt een unieke kans om andere bekwame studenten te ontmoeten. De deelnemers zijn studenten met een ICT-, wiskunde-, ingenieurs- of natuurwetenschappelijke achtergrond van de beste universiteiten in de verschillende landen.

Ben je geïnteresseerd?

Het enige wat je hoeft te doen is uiterlijk 21 februari 2023 het formulier in te vullen. Na het verstrijken van de deadline selecteren we een handvol studenten uit Nederland.

Meer informatie en inschrijfformulier vind je hier: https://www.netcompany.com/nl/events/2023/netcompany-talent-network