(update 17/03: sold out) Get your exec(ut) ticket now!

2023-02-07

UPDATE 17/03: exec(ut) is officieel uitverkocht. Er zijn maar liefst 300 tickets afgenomen. Zowel het bestuur als de exec(ut) commissie kijken uit naar jullie komst!

Op dinsdag 28 maart is het tijd voor de 6e editie van exec(ut). Sinds 12 januari jl. is de kaartverkoop geopend. Dus haal je ticket hier!

Geen idee wat exec(ut) is? Exec(ut) is Sticky’s eigen IT-conferentie, voor studenten door studenten en zal plaatsvinden op dinsdag 28 maart 2023. Tijdens deze bomvolle dag komen er 7 experts die de meest gave en relevante IT talks zullen geven. Verder heb je de kans om te netwerken met IT-bedrijven, om zo wellicht een stageplek of (bij)baan te regelen. Verder is de dag voorzien van een gratis lunch en zelfs een gratis borrel met luxe hapjes achteraf!

Exec(ut) 6th edition