Contact

Studievereniging Sticky is gevestigd in het Buys Ballotgebouw op de Uithof. De gezelligheidskamer is te vinden op de 2e verdieping, in kamer 2.75.

Bezoek- en postadres

Studievereniging Sticky
Princetonplein 5
3584 CC Utrecht
E-mail: info@svsticky.nl

Contactpersonen

Algemene aangelegenheden
Raoul Schipper (Voorzitter)
Tel.: 06-51926077
Email: voorzitter@svsticky.nl

Post en algemene communicatie
Thomas Hes (Secretaris)
Tel.: 06-11731932
Email: secretaris@svsticky.nl

Financiële aangelegenheden
Yorick van Zweeden (Penningmeester)
Tel.: 06-31523232
Email: penningmeester@svsticky.nl

Interne aangelegenheden (leden/commissies)
Robin Sikkens (Commissaris Intern)
Tel.: 06-48863407
Email: intern@svsticky.nl

Partners en sponsors
Simon Karman (Commissaris Extern)
Tel.: 06-26808237
Email: extern@svsticky.nl

Onderwijs
Rogier Simons (Commissaris Onderwijs)
Tel.: 06-31773570
Email: onderwijs@svsticky.nl

Overig

IBAN: NL61INGB0002877106
KvK
: 30220729, Utrecht
BTW: NL-8173.55.303.B01